Cześć, miło Cię poznać!

Miałem 10 lat kiedy powstał w Polsce pierwszy sklep internetowy.

Ten nowy świat zmieniał się na moich oczach i miałem okazję oglądać, jak budowało się zaufanie społeczeństwa do tej nowej formy robienia zakupów.

Pamiętam obawy przed otrzymaniem “cegły”. Pamiętam kupowanie produktów za 10% ich wartości na Gruponie, których się potem nawet nie wykorzystywało.

Byłem świadkiem stopniowego wprowadzania Amazona do świadomości polskiego konsumenta, ale też pierwszych złożonych projektów oferujących integrację omnichannelową między sklepami online, a offline.

eCommerce jest dla mnie fascynujący.

Od około 10 lat zajmuję się nim zawodowo. Doradzam Klientom, jak rozwijać ich sklepy, na czym skupiać wysiłki oraz jak mierzyć wyniki. Aktywnie wyszukuje nowości na rynku i śledzę najnowsze trendy.

Pozwól, że podzielę się tym co wiem, a Ty opowiesz mi coś, czego nie wiem.

Liczę na Ciebie!

To Czas na eCommerce!


Z branżą IT jestem związany od około 10 lat. Zarządzałem procesem wdrażania kilkunastu sklepów zarówno dla polskich Klientów, jak i zagranicznych korporacji. Specjalizuję się w analityce e-sklepów i działaniach zwiększających ich konwersję. Miałem okazję współpracować zarówno ze sklepami występującymi na rynku lokalnym, jak i podmiotom z listy Fortune Global 500.

Prywatnie mąż najlepszej kobiety na świecie, ojciec wybitnie utalentowanej córki i wokalisto-gitarzysta zespołu Thesis.

Życie jest krótkie, rób coś co ma znaczenie.MICHAEL HYATT